Викенд квотите на Sport Life се со највисоки коефициенти во Македонија и има многу фаворити (Фото)

Викенд квотите за сабота се многу примамливи со 11 натпревари со многу различни варијанти за игра и со највисоки коефициенти во Македонија.

Појасот со портокалова боја ги означува натпреварите со топ-квотите во нашата земја, а има и доста фаворити што може да се најдат како сигурни парови на добитни тикети во Sport Life.

Од апсолутните фаворити веднаш се забележуваат Наполи, Ајнтрахт Франкфурт, Атлетико Мадрид, ПСВ Ајндховен и Галатасарај, а ако сакате поголеми коефициенти имате голем избор со вкупно 84 најразлични варијанти за игра на вкупно 11 натпревари.

- Оглас -

Најнови вести