Винисиус со Анчелоти на 4 меча даде еднаков број голови како на 46 меча под водство на Зидан

Не ни треба Мбапе ако Вини продолжи да игра вака, коментираа фановите на Реал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *