Вучиќ најави дека ако треба ќе ја стави во затвор ѕвездата на Реал Мадрид

Претседателот на Србија се налути и најави дека ниедни милиони не се доволни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *