За Елмас 15 минути во поразот од Јуве, дуото Лу-Ла за +11 на Интер (видео)

Гатузо го пушти македонскиот дијамант во игра при негатива од два гола, во моменти кога Наполи немаше идеја како да се врати во игра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *