Челзи веќе најде замена за Сари?

Клубот од Лондон уште од сега се подготвува за „живот“ по Маурисио Сари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *