Рајн Некар го доби дербито во ЛШ против Барселона

Германскиот претставник во ракометната Лига на шампиони, Рајн Некар ја победи Барселона во премиерниот меч од групата А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *