Вардар казнет со 25.000 евра од УЕФА

Навивачите на „црвено-црните“ користеа пиротехнички средства, а имаа и националистички испади на мечот против Пјуник.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *