Сан Хозе бега од хет-трик порази во третиот плејоф-меч

Ајкулите повторно почнаа возбудлива плејоф-серија, ноќеска ќе се обидат да го избегнат третиот пораз во третата едноподруго серија за да избегнат негатива од 1:2 против Сент Луис.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *