Со СЛ картичка вие сте на еден чекор од добивање бонус до 500 денари за online обложување

Германската Бундеслига денеска ќе го комплетира првото коло одиграно во времето на корона-вирусот. Вердер во Бремен ќе го пречека Баер Леверкузен, а мечот е закажан за во 20:30 часот. Тоа е време кога во Македонија во сила е полицискиот час, но доколку не успеете да уплатите до 18 часот, до кога работат обложувалниците на Sport Life, слободно може да се префрлите на online обложување.

Едноставен е начинот за обложување и од вашиот дом. Преку вашиот компјутер, таблет или мобилен телефон треба само да одберете натпревари од понудата на Sport Life и да направите добитен тикет! Покрај предноста да се обложувате од дома, Sport Life има акциска понуда и нуди бонуси за најбрзите наречен „До 500 денари бонус на прва уплата“.  Сите детали околу оваа акциска понуда може да ги прочитате ТУКА.

ЧЛЕНОВИТЕ НА СЛ КЛУБОТ ТРЕБА САМО ДА СЕ ЛОГИРААТ НА СВОЈОТ ПРОФИЛ

Бонусот може да изнесува до 500 денари на првата уплата. Акцискиот бонус ги опфаќа првите 1.000 корисници кои ќе ги исполнат условите за добивање на бонусот во периодот до 15.06.2020 (доколку се надмине прагот од 1.000 корисници кои го искористиле правото на бонус пред истекот на периодот, организаторот има право да ја прекине бонусната акција пред нејзиното истекување).

Оние обложувачи кои веќе се членови на СЛ клубот и имаат свој профил, треба само да се логираат и да направат верификација на профилот за да им биде достапно online обложувањето. Токму затоа сите тие се само на чекор од можноста да добијат ваучер до 500 денари.

Секако, право на бонус „До 500 денари бонус на прва уплата“ имаат и новорегистрирани играчи на Sport Life кои за првпат ќе уплатат  депозити на својата корисничка сметка. Доколку не сте регистрирани, РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ ТУКА.  

Постојат неколку начини како да се уплатат средствата за користење, а потоа може да ја започнете новата авантура на обложување од каде и да сте. За сите подетални информации и за тоа како и каде може да се регистрирате ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!

 

- Оглас -

Најнови вести