Ако тргне по стапките на Дончиќ и Модриќ, и овој Лука може да биде легенда на Реал

Српскиот фудбалер претставен како засилување на Кралскиот клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *