Ако вака слават навивачите на Ковентри, замислете како ќе биде кога Ливерпул ќе ја освои титулата (Видео)

Иако Англија е една од најпогодените од корона-вирусот, а на навивачите им е забрането да се собираат, едноставно мораше да се прослави влезот во Шампионат лигата.

Слични вести...