Ако верувате во Англија и Шпанија, не ги пропуштајте квотите на денот (Фото)

Денешните квоти на денот кои ги предлага Sport Life, имаат вкупен коефициент од 79.84, што е над просекот, и вреди да се земат во предвид, и да се најдат на вашите тикети.

За мечот на Викинг и Розенборг, квотата од 2.20 е за играта дека домашните ќе постигнат барем два гола, а притоа дека и гостите ќе постигнат погодок.

Во Sport Life има големи квоти и за игри кои ги фаворизираат фаворитите на денешните мечеви на ЕП. Доколу уплатите на победа на Англија над Словачка, со додаток дека во двете полувремиња ќе има барем по еден гол, добивате супер квота од 2.60.

Квота од 2.45 ви се нуди за играта дека Шпанија ќе даде три или повеќе голови против Грузија, од кои барем еден во првото полувреме.

Во квотите на денот се наоѓаат и два меча од Копа Америка. Венецуела да не загуби од Јамајка во меч на кој двата тима ќе дадат гол, а комбинација со квота од 2.65.

Како за крај, множите со 2.15 доколку уплатите и се оствари прогнозата на мечот помеѓу Мексико и Еквадор да има гол во двете полувремиња.

- Оглас -

Најнови вести