Алегри не го сака Рабио, би го трампал во Реал за играч кој сезонава не одигра ниту секунда

Во јануари можно е зголемување на француската колонија во Реал, а Шпанец да го освежи Јуве.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *