Аналитичарите сметаат дека Барселона добива повеќе со трампата Артур-Пјаниќ

Каталонците имаат и финансиска заработка и добија играч кој дава повеќе голови, Јуве добива млад играч кој ќе треба да се докаже.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *