Анчелоти се врати во Реал Мадрид и веднаш тргна на пазар во Неапол

Ќе се сети ли на Елиф Елмас играчот што го донесе во клубот од Неапол?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *