Арсенал првпат прими гол во 2021 година, и отпадна од ФА купот (Видео)

Топчиите немаа примено гол од 26-ти декември, а денеска си дадоа автогол и испаднаа од натпреварувањето кое го освоија лани.

Слични вести...