Артета: Манчестер сити е најдобар тим во Европа

Арсенал има непријатна задача, го пречекува тимот кој има огромна серија победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *