Аталанта има супер финиш – Си закажа дуел со Јувентус во Купот на Италија

Со двата гола во последните минути Аталанта го победи Калјари со 2-0 и ќе игра против шампионот Јувентус во четврт-финалето на националниот Куп на Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *