Атлетико победи благодарение на нерегуларен гол? (Фото)

За судиите во ВАР-собата оваа спорна ситуација не беше офсајд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *