Авион со тешка провокација до Роналдо леташе над „Олд Трафорд“ (Фото)

Авионот со транспарентот со шокантна пороака, неколку пати пролета над стадионот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *