Австрија го чува бомбардерот за Македонија – Најдобриот стрелец им остана дома, не игра против Англија

Тој е и најголемата мака на селекторот Франко Фода, а нема да патува за Мидлсбро, каде нашиот прв ривал на ЕП ќе има тест меч со Гордиот Албион

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *