Баерн и Борусија Дортмунд ги поделија почестите, имаат по тројца играчи во дрим-тимот (Фото)

Најдобро оценет играч очекувано е Роберт Левандовски, а актуелниот германски и европски првак има еднаков број фудбалери во идеалниот состав како и Милионерите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *