Барди во Леванте доби тренер кој досега работеше во Кина

Шпанскиот тим многу лошо стартуваше во новата сезона во Примера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *