Барти го освои турнирот во Мајами, финалето не се доигра

Првата тенисерка на ВТА листата се израдува на нов трофеј

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *