Бензема не тренираше, нема надеж дека ќе игра задутре против Аталанта

Зинедин Зидан го подготвува тимот што го победи Валјадолид, што значи дека Реал ќе игра во Бергамо без првиот напаѓач, без капитенот Рамос, Карвахал, Азар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *