Без Димитријевиќ против Естонија, Тодоров знае дека ќе биде многу тешко

Македонија се избори за „мајсторка“ против Естонија, но битката за пласман на Евробаскетот ќе ја водиме без еден од најважните играчи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *