БиХ година и пол чека победа, Германија игра против ривал со кого има повеќе порази од победи

Репрезентативните дуели секогаш носат послебен предизвик да се погодат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *