Бокс мечот на трибините беше поинтересен од главната борба во рингот (Видео)

Енди Руиз го победи Крис Ареола, а добар бокс меч имаше и на трибините меѓу нивните навивачи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *