Боксинг деј-мајсторија: Со „бомба“ од пола терен ја затресе мрежата (видео)

Каков погодок...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *