Борко Ристовски е главна фаца во хрватските медиуми

Голманот предизвикува внимание со изјавата во која го спомна Лино Червар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *