Браво Франческа: Девојката која има по четири прсти на рацете се пласира на Отвореното првенство на Австралија

Британката си го оствари сонот што го имаше како дете, додека лежеше по болници.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *