Бруно ги режира победите на Манчестер јунајтед, Ѓаволите не се откажуваат од титулата (Видео)

Португалецот одлично диригира со играта на најтрофејниот англиски клуб, а вечерва имаше асистенција и постигна гол во победата од 3:1 против Њукасл.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *