Букурешт им посака добредојде на Рисовите (фотогалерија)

Репрезентативците го одработија првиот тренинг по доаѓањето во романската метропола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *