Бускетс со крајно неспортски потег прекина акција на Кадис и ја спаси Барса од можен пораз (Видео)

Резервниот капитен на Барса за овој нефер потег доби жолт картон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *