Чесите закажаа дуел со Србија за петто место

Полска ќе се соочи со разбиениот тим на САД за седмата позиција на Мундобаскетот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *