Четирикратниот европски првак ќе ги лечи скршените срца во Сити

Англискиот првак со понуда до Рамос каква што стоперот ја бараше од Реал, но не ја доби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *