Да тргне неделата убаво: Понеделничките Квоти на денот се фантастични

Како за понеделник, новите три натпревари од Квоти на денот ни носат вкупен коефициент од 12.42.

Во Италија се игра навистина интересен меч меѓу Торино и Фиорентина, а двете екипи за да одиграат кое било од двете полувремиња Гол-гол има квота од 2.25.

Манчестер јунајтед е фаворит против Астон вила во ФА купот, а домаќинот да даде најмалку по еден гол во прво, односно два во текот на целата средба има коефициент од 2.40.

Третата средба, пак, е од Шпанија и е меѓу Еспањол и Елче, а за да видиме од еден до три погодоци во двете полувремиња понуден е коефициент од 2.20.

- Оглас -

Најнови вести