Далеку од сензација: Вардар уништен од Веспрем, реваншот ќе биде само формалност

Тежок и убедлив пораз претрпе двокраниот европски првак во првото осминафинале против Веспрем

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *