Денешниот Супер тип е само за искусни играчи

Редовната содржина на Sport Life, Супер тип и денеска изобилува со навистина интересни натпревари коишто значително ќе ви ја зголемат добивката на вашиот тикет.

Има неколку интересни фудбалски натпревари од пониските англиски лиги, а привлечна е квотата за победа на Блекбурн над Барнсли и изнесува 1.68.

Првата средба од денешната понуда е од 13:30 часот, а ќе се сретнат екипите на Сибир Новосибирск и Нефтехимик во рамките на КХЛ-лигата, а за победа на домаќините има квота од 2.05.

Целата понуда за обложување можете да ја пронајдете на сајтот на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести