Дешан му се налути на Мурињо: И јас знаев дека нема ништо да направиш во Тотенхем, па си молчев

Специјалниот во својата анализа предвиде дека Франција нема да биде европски првак, па му одговори селекторот на Триколорите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *