Димитриевски и дремеше и грешеше, Рајо во незгоден момент испадна од плејоф зоната (Видео)

Нашиот репрезентативец е виновен за двата гола во поразот од Сабадељ со 2:0

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *