Динамо презеде штедни мерки: Скратени платите на Адеми и соиграчите

Една третина од платите трајно нема да се исплати.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *