Добар сигнал пред дебито, квотата за победа на Македонија продолжува да паѓа

Како што се ближи недела, така продолжува трендот коефициентот за победа на Австрија да расте, а за триумф на Рисовите да паѓа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *