Дончиќ го сруши рекордот на Леброн, но не можеше сам да ги победи Клиперс (Видео)

Домаќините се радуваа во мајсторката.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *