Дончиќ искаран дека не смее тоа да го прави во НБА лигата

Дерек Харпер имаше интересен коментар за Словенецот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *