Дури и големиот Ѓоковиќ денеска гледаше таеквондо и гласно навиваше (Видео)

Најдобриот тенисер на светот имаше причини за радост благодарение на спортот во кој Дејан Георгиевски се закити со сребро.

Слични вести...