(Видео) Двете големи ѕвезди на Лејкерс имаат проблеми, едниот од нив не игра ноќеска против Денвер?

Леброн Џејмс ќе игра против Денвер нагетс на петтиот меч од финалната серија на западот, но неизвесен е настапот на Ентони Дејвис

Слични вести...