Една, ама вредна и брилијантна акција му ја донесе европската титула на Челзи (Видео)

Прекрасната асистенција на Мејсон Маунт и снаодливоста на Каи Хаверц во 42. минута го одлучија англиското финале во Порто во корист на клубот од Лондон

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *