Емотивна средба во Киев – Пирло против учителот што му даде шанса да дебитира како тинејџер

Динамо и Јувентус ќе играат во еден од двата премиерни дуели во новата сезона во Лигата на шампионите, а ќе биде многу интересен тренерскиот дуел.

Слични вести...