Европските прваци се моќни, ја затворија сесијата пријателски мечеви со победа од 4:0 (Видео)

Вечерва се одигра последниот тест-меч за сите репрезентации учеснички на шампионатот и заврши со убедлив триумф на Португалија против Израел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *